یادگیری زبان انگلیسی

چگونه کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند کنیم؟

روش آموزش انگلیسی به کودکان در خانه

 

روش یادگیری زبان انگلیسی به کودکان و روش های  آموزش انگلیسی به کودکان  همواره دغدغه بسیاری از خانواده ها برای فرزندان خود می باشد و در این باره بسیار سوال می شود که چگونه در یادگیری زبان انگلیسی به فرزاندمان کمک کنیم تا آنها را مشتاق تر و انگیزه یشان را در یادگیری بالا ببریم.

بعضی دیگر تصمیم دارند تا درخانه به فرزند خود آموزش زبان انگلیسی دهند, در هر صورت اگر قصد دارید به فرزندان خود در یادگیری زبان کمک کنید, بهتر است اینکار را به طور غیر مستقیم با روش هایی که در این مقاله ذکر می شود انجام دهید تا هم کودک شما انگیزه و اشتیاق بهتری پیدا کند و اینکه از یادگیری خسته و زده نشود.

1.بازی کردن با کودک از روش ای یادگیری انگی

در آموزش انگلیسی کودکان, آنها زمانی که سرگرم می شوند به طور طبیعی یاد می گیرند, فلش کارت ها راه بسیار خوبی برای آموزش و اصلاح واژگان هستند و بازی های مختلفی وجود دارد که می توانید با فلش کارت ها انجام دهید مانند نشان دادن شکل کلمه و پاسخ کلمه و برعکس.

انواع فلش کارت ها وجود دارد که می توانید به طور رایگان در فضای اینترنت یا به صورت پولی خریداری کنید.

انواع بازی های انگلیسی مختلف وجود دارد شبیه مار و پله یا برنامه های نرم افزاری یادگیری لغات انگلیسی, حدس کلمات و مشابه آن که میتوانید به راحتی با کودکان هم بازی شوید.

2.استفاده از موقعیت های روزمره

از مزایا آموزش انگلیسی در خانه این می باشد که می توانید از موقعیت های مختلف و وسایل خانه همچنین اشیا طبیعی خانه برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان استفاده کنید به طور مثال, وقتی کودک شما در حال پوشیدن جوراب زرد رنگ است درباره رنگ جوراب از او بپرسید یا زمانی که در حال پوشیدن لباس یا در اوردن لباس هایش است از اون سوال بپرسید.

وسایل اطراف کودک مثل اسباب بازی هایش و وسایل اتاقش مثل تخت خواب و دفتر و مداد رنگی هایش و ….همگی میتوانند برای آموزش کودک مورد استفاده باشند.

 

روش-یادگیری-زبان-انگلیسی-به-کودکان
بهترین روش یادگیری انگلیسی به کودکان در خانه

 

3.کودک را در کارهای روزمره خود شریک کنید

هنگامی که در حال آشپزی هستید یا در حال تا کردن لباس یا اتو کشیدن همگی این فعالیت ها را با کودکان حرف بزنید و از او بخواهید با تقلید از شما جملات و کلمات را تکرار کند, یا حتی هنگامی که به خرید میروید یک لیست از وسایل یا خوراکی ها (نام آنها و شکل کمات) و از کودکتان بخواهید که آنها را پیدا کند.

4.استفاده از کتاب داستانهای انگلیسی

بچه های کوچکتر عاشق کتاب هایی با رنگ های روشن و تصاویر جذاب هستند, به تصاویر با هم نگاه کنید و کلمات را همانطور که به تصاویر اشاره می کنید بیان کنید, می‌توانید از فرزندتان بخواهید که به چیزهای مختلفی اشاره کند, پس از مدتی آنها را تشویق کنید که کلمات را با پرسیدن این چیست؟ (?what is it) به زبان بیاورند.

5.استفاده از آهنگ ها

آهنگ ها روشی واقعا موثر برای انگلیسی کودکان در یادگیری کلمات جدید و بهبود تلفظ هستند. آهنگ‌های انگلیسی که به صورت ویدیویی هستند یا نمایشی مخصوصاً برای کودکان بسیار خردسال خوب هستند, زیرا می‌توانند به آن بپیوندند حتی اگر هنوز قادر به خواندن آهنگ نباشند.

 

 

6.شرکت در یک کار هنری

بچه ها عاشق ساختن چیزهای رنگارنگ و هیجان انگیز در کلاس هستند. پابلو پیکاسودرمورد بچه ها اینگونه می گوید که “هر کودک یک هنرمند است” از این کیفیت ذاتی بهره ببرید و از هنر در روش یادگیری زبان انگلیسی به کودکان و آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان خردسال خود استفاده کنید. مطمئناً هنگام استفاده از هنر می توانید در مورد چیزهای واضح مانند رنگ ها و اشکال صحبت کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

star

Always believe that you can do whatever you want // همیشه باور داشته باشید که هر کاری که بخواهید میتوانید انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا